«Візуальна англійська»

Вивчіть нарешті ту англійську… візуальним способом! До вашої уваги курс “Візуальна англійська” – 50 уроків частовживаних фраз, слів та найважливіших граматичних тем, створених англомовним автором, інформація про нього нижче. Курс підходить для дорослих та дітей шкільного віку, є UA та RU версії відео та аудіо + тести для перевірки себе або дитини. Доведено, що найкраще запамятовується візуальна інформація, саме такий наш курс, детальніше у відео нижче.

  • Ціна курсу (раз на місяць можливе подорожчання):
  • null
    2900 1900 грн (50 уроків лексики і граматики курсу “Візуальна англійська” + в подарунок книга “Секрети поліглотів”
  • null
    150 грн (1 обраний Вами урок з наявних)
  • null
    300 грн (1 година індивідуального заняття та консультацій)

Пройдіть нижче 1 пробний урок із курсу та за кілька хвилин вивчите 20 нових частовживаних виразів! Також гляньте цей урок у повному комплекті (відео+аудіо+тести+текст, UA+RU): перейти. Якщо виникли питання, клікайте на номер: +38 (095) 575 62 68 або залишайте заявку, щоб отримати роз’яснення і для участі у розіграші 500 грн на навчання + гарантованої знижки до 100% включно. Також отримаєте у подарунок пробний урок фраз або граматики»

Пройдіть тестування знань до цього відео для ознайомлення і самоперевірки: посилання (UA)

Пройдіть тестування знань до цього відео для ознайомлення і самоперевірки: посилання (RU)

Залишайте заявку для участі у розіграші 500 грн + гарантованої знижки до 100% включно!

Також отримаєте у подарунок пробний урок фраз або граматики

Автор курсу "Візуальна англійська"

Курс “Візуальна англійська” створив Максиміліан Ладан. Максим 6 років вчився в американській школі, потім повернувся в Україну і виграв всеукраїнську олімпіаду з англійської мови (ось диплом), за що отримував президентську стипендію, знає англійську як рідну мову з чистим американським акцентом. Він був чемпіоном школи з шахів у США, а потім проводив у Чернівцях заняття шахи+англійська. Макс є музикантом, сам пише тексти та виконує англомовні пісні. Нижче 2 відео, де він грає на фортепіано та співає + музичний відеокліп з ним.

Гра Макса на фортепіано

Макс у відеокліпі