Навчання шахів (онлайн)

Вітаємо Вас на сторінці запису на БЕЗКОШТОВНИЙ онлайн-урок з шахів для дорослих початківців чоловіків та жінок з 18 років та окремо для дітей з 10 років. Заняття пройде у форматі живого вебінару або групової ZOOM-конференції. На ньому Ви дізнаєтесь основи шахів від професійного тренера та про можливості подальшого навчання (про це інформація нижче). Для запису на пробний урок залиште заявку під «Відео про тренерів» (відео 3+хв) або телефонуйте чи пишіть на viber/telegram:  +38 (095) 575 62 68

Після проходження безкоштовного заняття можете записатися на навчання з помісячною оплатою. Старт в будь-який день, тривалість – за бажанням. Для Вас:

В подарунок наші відеокурси з шахів та англійської мови + книга «Секрети поліглотів»

Щотижневі навчальні онлайн-вебінари/стрими або ZOOM-конференції на українській або російській мовах

Участь у різних шахових онлайн-турнірах: тренувальні, з грошовими призами, з можливістю виконання шахових розрядів, за онлайн-збірну України у «Світовій лізі»…

Сеанси одночасної гри проти шахових експертів, в тому числі з відеоаналізом партій

Підтримка по різних питаннях стосовно навчання

Спілкування з іншими учасниками навчальної групи з різних міст України

Дипломи через 3, 6, 9… місяців навчання + грамоти за виконані розряди

Можливе поєднання онлайн і офлайн навчання або участі в живих турнірах у Чернівцях чи у вашому місті

Можливе працевлаштування у нашій школі з певного рівня

  • Вартість навчання:

  • null
    100 400 грн щомісячна плата за групове навчання і безкоштовно в подарунок наші відеокурси з шахів та англійської мови + книга «Секрети поліглотів» сумарною цінністю 3500 грн.
  • null
    100+ грн одна година індивідуального заняття

Користь від шахів у будь-якому віці: покращують пам’ять, мислення, логіку, концентрацію уваги.  Краще розвивається просторова уява, уміння візуалізувати, планувати, прогнозувати, стратегічно мислити. Допомагають приймати рішення у бізнесі або можуть стати додатковим аргументом для роботодавця на Вашу користь, ось приклад.  Більше про користь шахів у відео:

Для запису на пробний урок залиште заявку нижче або зателефонуйте: +38 (095) 575 62 68