Вітання батькам, які турбуються про розумовий розвиток своїх дітей! Адже шахові тренування дуже добре в цьому допомагають: покращують пам’ять, мислення, логіку, виховують посидючість, концентрацію уваги. Краще розвивається просторова уява, уміння візуалізувати, планувати, прогнозувати, а також стратегічно мислити. Діти відучуються від шкідливих комп’ютерних ігор та заводять нових друзів. Нижче відео про тренера:

 

Десятки учнів виконали шахові розряди, брали участь у чемпіонатах України та міжнародних змаганнях, ставали призерами турнірів і чемпіонами області.

Шахи – це не тільки корисна гра, але і перспективна професія тренера чи професійного гравця.

Тренування у Чернівцях відбуваються в шаховому клубі “Біла тура” – проспект Незалежності 86 г (тут скріншот карти зі стрілками до клубу).

Приходьте на безкоштовні заняття, залишайте заявку нижче:


Відгуки

Христина

Арсеній з радістю ходить на заняття і чекає їх з нетерпінням. За кілька місяців я вже бачу хороший результат☺ Дуже позитивний і терплячий викладач Ілля Степанович знаходить підхід до кожної дитини, дякую Вам!

Ігор

Чудовий заклад для розвитку дітей!

Ольга

Моя донечка Катя, з вересня ходить на шахи, позитивний результат не тільки в шахах, а і в поведінці дитини. Дуже любить заняття, з нетерпінням на них чекає. З задоволенням відвідує шахи+англійська. А з грудня старша дочка Аня також зацікавилась шахами. Дома комп’ютерні ігри ніхто не грає, всі вирішують задачі, грають в шахи, приймають участь в турнірах, навіть менший, якому 5 років, біля дівчат навчився. Гарно дякую, талановитому тренеру, Іллі Степановичу, та його чудовій команді! Ви молодці! Всім раджу клуб “Біла Тура”!!!

Рома

Лариса

Чудові і доступні пояснення тренера, в тому числі і відео + іноді з використанням англійської (не знаю, чи ще десь є таке). Дружня атмосфера в клубі!
Шахи прекрасно розвивають пам’ять, мислення, впевненість в собі і витримку, бачу це по своєму сину, тому вважаю це невід’ємною частиною загальноосвітнього розвитку дитини.
Спасибі тренеру!

Игорь

Наблюдаю увлечённость своего сына и рад что благодаря умелому подходу тренера и хорошим видеоурокам он прогрессирует в деле шахмат!!!

Людмила

Дуже добре шахи розвиваються логічне мислення, що сприяє вивченню математики та фізики. Тренер – молодець, його поважають учні!

Катерина

Вадим ходить в клуб “Біла тура”. Йому дуже подобається, як Ілля Степанович проводить заняття, а також конкурси, які стимулюють на кращі результати в грі. Дякую, що передаєте свої знання дітям!

Євген

Навчається дитина уже другий рік, дуже хороший колектив та викладач.


Шахи в Чернівцях, шахова школа у Чернівцях, шаховий клуб у Чернівцях, шаховий клуб Біла тура Чернівці, шахова Буковина, гуртки для дітей у Чернівцях, тренер з шахів у Чернівцях, шахи Чернівці, шахмати Чернівці, чернівецька шахова школа, Буковинська шахова школа, гурток з шахів у Чернівцях, шахи в школах Чернівців, шахи у Чернівцях, шаховий клуб Чернівці, шахмати в Чернівцях, замагання з шахів у Чернівцях, шахматы в Черновцах, шахматная школа в Черновцах, шахматный клуб в Черновцах, тренер по шахматам в Черновцах, шахматы Черновцы, кружок по шахматам в Черновцах, шахматы в школах Черновцов, шахматы в Черновцах, черновицкая шахматная школа, школа чесенгліш, школа chessenglish, шахи та англійська, Chess-English school, school Chess English, школа чес енгліш, англійська у Чернівцях, курси англійської у Чернівцях, английский в Черновцах, курсы английского в Черновцах, школа чес инглиш, школа чес енглиш,